Укр

Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Чому саме Trespa

 

TRESPA - провідний світовий постачальник інноваційних та надихаючих фасадних рішень, що перетворюють архітектурні ідеї та мрії у реальність. Більш ніж 50 років Trespa виробляє еталонні облицювальні панелі для будівельних проектів у всьому світі.

 

НАПОВНІТЬ СВІТ НЕЙМОВІРНИМИ ЕМОЦІЯМИ РАЗОМ ІЗ TRESPA.

Дім - це не просто приміщення, де Ви проводити час. Дім - це місце, де Ви бажаєте відчувати комфорт, тепло, естетику та захват від неповторності кольорів та форм. А фасад - це обличчя Вашего будинку, Ваше натхнення та гордість. Так створіть незрівнянний фасад разом із Треспа. Використовуючи панелі Trespa Meteon (Треспа Метеон), Ви втілюєте у життя чудові фасади будь-яких форм та кольорів.

Треспа Метеон - єдиний у своєму роді матеріал - монолітний ламінат високого тиску (HPL), який створюється за власною унікальною технологією електронно-проміневого затвердіння (EBC). Високий тиск та температура діючи на суміш, що складається із 70% деревних волокон і термозбіжних смол, створюють надзвичайно міцні та красиві панелі відомі на весь світ, це панелі Trespa.

 

ПЕРЕВАГИ

  • HPL Trespa стійкі до атмосферного впливу:  Панелі вирізняються високою міцністю, не бояться жодних атмосферних умов, зберігають чудовий вигляд протягом багаьтох років. Це було доведено незліченною кількістю побудованих об'єктів  протягом 60 років.

Треспа  – єдиний виробник, який настілько впенений у своєму продукті, що дає 10-річну гарантію на всю продукцію.

  • Ось вже багато років матеріал Треспа є незмінним вибором провідних архітекторів, дизайнерів та будівельників, для яких важливі якість, надійність та довговічність.
  • Цей матеріал майже неможливо зламати, подряпати, розколоти. Він не забруднюється і не потребує особливого догляду.
  • Неймовірна палітра кольорів та форм нікого не залишить байдужим. Треспа - законодавець моди у сфері фасадів, лідер на якого всі рівняються, який завжди на крок попереду.

Купити панелі Trespa в Києві можна у офіційного дилера Треспа Україна. Доставка по всій Україні.

Щоб дізнатися ціну панелей Треспа просто відправте запит або зателефонуйте за вказаними номерами