Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Проект "Будинок Архітектора"

trespa-hpl панели-lumen-black1 

Коли бюро d'Architecture Christophe Sechehaye взялося за реконструкцію будівлі, вона виглядала сірою та непривабливою. В результаті вдалося перетворити два існуючих об'єкта в будівлю з двома квартирами і архітектурним офісом для прийому клієнтів. Мета полягала в тому, щоб створити проект, який м'яко привертає увагу перехожих, і створює ефект "польоту" для тих, хто знаходиться всередині.

Отримана структура зливається з навколишньою архітектурою, але при цьому виділяється унікальним і цікавим способом. Перші два рівня містять квартири і секції офісу. Базова форма будівлі відображає інші будови в околицях, але на даху з'являється вражаючий третій рівень: великий чорний ящик. Цей незвичайний елемент вміщує кімнату переговорів і пропонує вид на околиці і рослинність, створюючи ефект "польоту". Велика конструкція, розташована на вершині будівлі, перегукується з чорною поштовою скринькою біля входу. «Ми хотіли створити виняткове місце для прийому наших клієнтів», - говорить архітектор Christophe Sechehaye. «Цей конференц-зал знаходиться в центрі нашої уваги, так само як і наші клієнти».

trespa-hpl панели-lumen-black2   trespa-hpl панели-lumen-black3

 

Архітектура та багатогранний чорний

Світлодіодне підсвічування грає як на фасаді Trespa, так і на поштовій скриньці цілодобово, підкреслюючи діагоналі і оживляючи дві структури, створюючи обсяг і рух. «Ми обрали матову поверхню Trespa Lumen Diffuse для фасаду, тому що Хотіли висунути короб і тонко привернути увагу тих, хто проходить повз. Якби нам потрібно було обрати назву для кольору, який ми використовували, ми описали б його, таким чином, як "глибокий космос", де поглинається світло. «Нескінченний чорний», наприклад, «Чорний метеорит»

trespa-hpl панели-lumen-black4

Потрібна абсолютна матова поверхня для фасаду – тоді дивись Matt Finish

 

«Будівля є відображенням саме той архітектури, яка нас хвилює. Матеріал Trespa було розроблено спеціально для відображення сонця, в той же час пропускаючи частину світла і пропонуючи різні варіанти кольорів. На наш погляд, фасад Треспа виконує свої обіцянки повністю. Його приваблива матова поверхня забезпечує красиво розсіяну, спокійну поверхню, яка грає зі світлом ».

 

 

Trespa - hpl панели- L9000 Metropolis Black

Для даного фасаду були використані чорні матові панелі Треспа Lumen Metropolis Black L90.0.0 diffuse

Прихована система кріплення для вентильованих фасадів

Архітектор Christophe Sechehaye 

 

 

 

Дивитися інші проекти TRESPA

 

Сподобався проект? Замовляйте вентильований фасад (від ідеї до монтажу) від Trespa Urkaine

 

 

Теги: hpl панели, купить hpl, треспа цена, треспа панели, треспа купить, материал треспа