Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Фасад, що змінює колір

Реновація міського центру, який був побудований в 1970-х роках і мав свої конструктивні недоліки, дозволила не тільки підвищити енергоефективність будівлі, але і зробити унікальний візуальний дизайн. Цим питанням зайнялося архітектурне бюро BaurConsult Architekten. Звичайно, замість старих мокрих фасадів поставили навісні вентильовані фасади, які найкращим чином зберігають тепло. І при цьому важливо було дотриматися екологічних вимог.

Фасадні панелі Trespa Meteon, які були використані для облицювання будівлі, повністю відповідають екологічності. Бо фасад Trespa має в своєму складі калібровану дерев'яну тріску, просочену смолами екологічного походження, і пігментований верхній шар. Окрім цього фасади Треспа неймовірно стійкі до усіх погодних умов (сонце, дощ (в т.ч кислотний), сніг, вологість).  А також до органічних хімічних речовин і розчинників (таких як ацетон, толуол, ксилол і т.п), до дезінфікуючих та миючим хімікатів, до барвників завдяки непористій поверхні і гомогенній структурі матеріалу. Ця ж властивість стосується і обслуговування. Фасади легко чистяться. Забруднення, такі як сажа, крейда, графіті та перманентні маркери, легко видаляються при використанні відповідних методів очищення і матеріалів.


 

 

При цьому фасад в даному проекті має незвичайну вигнуту форму, адже з матеріалом Треспа можна створювати радіусні форми. Південно-західний фасад привертає увагу. Тут Trespa має спиралевидную форму, в залежності від того, де знаходиться спостерігач, створюється ефект відкритих і закритих поверхонь.

    

Різні кольори панелей підсилюють це враження: білий зовні і пурпурний всередині. Таким чином, у перехожих створюється враження, що будівля постійно «змінює» свій колір. Розташовуючись на всіх трьох поверхах, привабливий фасад також служить захистом від сонця, а влітку запобігає накопиченню тепла усередині приміщень. 

Чому фасад Треспа зберігає колір більше 20 років?

 

   

Залежно від того, де стоїть людина, створюються різні візуальні ефекти: для одних фасад закритий, для інших же повністю відкритий. Спіральна геометрія викликає оригінальні тіні всередині будівлі.

Для облицювання були використані фасади Треспа таких кольорів:

A17.3.5-Cyclam (Trespa Uni)

A05.0.0-PureWhite (Trespa Uni)

A17.3.5-Cyclam A05.0.0-PureWhite

Сподобався проект? Замовляйте  свій в  Trespa Ukriane - повноцінний фасад від ідеї до монтажу!

Дивитися інші об'єкти Треспа

 

Тегі: hpl панель, купити hpl, фасади hpl, навісні вентильовані фасади