Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Нова серія Focus від Trespa

Trespa представляє нову серію - Meteon Focus. У дизайнерів і архітекторів тепер є абсолютно новий набір способів впровадження інноваційних поглядів і ефектів для фасадів. Металеві відбиття світла, цікаві композиції, загадкові сліди можуть розбити поверхні і допомогти створити захоплюючі нові особистості.

 

Нові фасадні панелі Meteon Focus, які доповнюють лінійку Trespa Lumen, дозволяють архітекторам впроваджувати нові проекти, що виходять за рамки унікальних кольорів або продуктів, натхнених натуральними матеріалами. Hpl-панелі Meteon Focus Santiago засновані на абстрактній інтерпретації міського пейзажу, який визначається світловими відображеннями і контурами будинків, в той час як панелі Meteon Focus Brooklyn натхненні інтригуючими ефемерними слідами.

 

Meteon Lumen пропонує архітекторам можливість оживити фасад з відбитками світла. Три обробки дозволяють додавати руху, глибину і тон в будівлі. «Diffuse» видаляє глянцевитость, відображення і текстуру, що призводить до миттєвого спокою. Розсіяне світло дає фасадам гладкий, приглушений вигляд. «Oblique» має приємну нерівну матово-глянсову поверхню, яка привносить природний, витриманий погляд на будь-який фасад. «Specular» відображає його оточення, додаючи жвавість з глибокими віддінками та блиском. Будинки легко інтегруються в навколишнє середовище. Серія Meteon Lumen була розширена металевими кольоріми, всі з яких доступні в цих трьох варіантах. Підкреслюючи чудовий зовнішній вигляд Треспа, вони створюють тонкі відмінності між панелями на фасаді.

Trespa - це перший вибір зовнішніх панелей для провідних архітекторів, які наполягають на якості, надійності і довговічності. Металеві декори Meteon Lumen і серія Meteon Focus є логічний наступний крок для сімейства Trespa Meteon, заснований на десятиліттях лідерства та встановленні нових тенденцій в дизайні і естетиці фасадних рішень.

Оберіть свій Focus тут