Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Покриття hpl панелей Matt від Треспа

Матовое покрытие hpl панели TrespaУнікальне покриття MATT  матеріалу Trespa

Останнім часом акцент на природність стає все більш явним. Архітектори та дизайнери використовують в своїх роботах сучасні матеріали з натуральними декорами - дерево, камінь, графіт, бетон, які виконані за сучасними технологіями. Крім технічних характеристик, важливі і естетичні складові.

 

Працюючи не одне десятиліття в сфері інноваційних фасадних панелей, Trespa створила палітру кольорів і покриттів, які пропонують архітекторам безпрецедентний вибір для дизайну фасаду. У співпраці з провідними світовими дизайнерами і архітекторами, Треспа розробила нове покриття, щоб ще більше розширити цей вибір

 

Унікальне матове покриття (текстура matt) новий тренд в дизайні та архітектурі. Він використовується як для навісних вентильованих фасадів, балконів, стільниць, так і для інтер'єрних рішень і облицювань. Подібного покриття немає ні у одного постачальника hpl панелей в Україні.

 

Особливе матове покриття має такі ж саме видатні технічні характеристики та витривалість, як і існуючі покриття матеріалу Trespa – довговічність, міцність, легка очистка. При цьому має більш природну текстуру і зовнішній вигляд. Дане покриття для серій Naturals і Wood забезпечує додатковий зв'язок з природою завдяки більш м'яким відчуттям. Комбінування цих декорів забезпечує безпрецедентний діапазон природних стилів для архітектурних проектів, зберігаючи при цьому мету Trespa - створювати чудові фасади, які не бояться ніяких погодних умов і зберігають колір впродовж десятиліть.

 

 

ТАКТИЛЬНІ ВІДЧУТТЯ

 Matt має непористу структуру поверхні, що робить продукт гладким і легким у догляді. Різні тести на графіті це довели не один раз. При цьому матові поверхні Trespa наповнені новим тактильним відчуттям. Можливість поєднувати матову текстуру з іншими матеріалами збільшує можливості дизайну. Наприклад, комбінуйте Matt з покриттям Satin (див мал.) для дизайну, який грає з віддзеркаленням світла. Нова матова поверхня забезпечує унікальні тактильні відчуття в поєднанні з іншими фасадними матеріалами, такими як метал або камінь. Її можна використовувати для створення як матових акцентів всередині фасаду, так для і привабливої м'якої матової поверхні з глянцевими акцентами. З покриттям Matt Ви відчуєте якість на дотик. Спробуйте. Це того дійсно варте!

 

  Trespa Wood сравнение Matt - Satin  Trespa Wood Matt

 

Теги: hpl панелі, вентфасад, фасадна панель, матеріал Trespa, ціна панелей Треспа