Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Велоцентр - краса та спорт

Рік тому у Харкові відкрився "Велоцентр",  єдиний у своєму роді спортивний об'єкт в Україні з велопарковкою, майстернею, залом та зоною відпочинку. Це круте місце, що працює цілий рік поспіль. Але щоб цей спортивний об'єкт став таким як сьогодні, була проведена масштабна робота різних фахівців.

 

 

На  місці теперішнього центру знаходилася напівзруйнована будівля. Тому у ході будівництва підрядникам довелося підводити всі комунікації, змінювати конструктив будівлі, робити дах. Наша команда теж стала частиною цього прекрасного об'єкту, яка відповідала за зовнішній вигляд будівлі, а саме за фасад. Питання вибору фасаду було важким, бо були встановлені високі вимоги до нього. А саме:

- необхідно було виконати монтаж в  умовах зими, використовуючи невидиму систему кріплення

- не повинно бути видно просвітів у швах (ні горизонтальних, ні вертикальних).

- так як об'єкт спортивного призначення та від самого початку передбачає  підвищену прохідність та потенційні механічні пошкодження з боку велосипедистів, потрібен був ударостійкий та зносостійкий матеріал, який не боїться жодних впливів.

-  простий в очищенні від забруднень, враховуючи близькість проїжджої частини 

-  а так як це об'єкт міського значення, то фасад має виглядати красиво та стильно у продовж тривалого проміжку часу. 

 
Замовник відповідально підійшов до питання та вивчив фасадний ринок: від бюджетних пропозицій до преміальних. І знайшов оптимальне рішення, яке відповідало усім вимогам. Це фасад Треспа. Цей бренд вже давно відомий на європейському ринку та зарекомендував себе серед архітекторів та дизайнерів завдяки своїм технічним характеристикам та великою кількістю кольорів та текстур, що задовольняють майже будь-які фантазії Замовників

У проекті були використані панілі TRESPA METEON серії UNI  кольори  А 03.1.0 Pastel Grey, А 03.4.0 Silver Grey, A21.7.0 Steel Grey, A25.8.1 Antracite Grey та система кріплення Bark Standard

Коли будете у Харкові неодмінно відвідайте "Велоцентр" та подивіться, як має виглядати спортивний і водночас дизайнерський фасад.

Більше проектів Ви знайдете тут