Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Вентильовані фасади – вимога сьогодення

Якщо раніше всі робили мокрі фасади і вважали це цілком прийнятним рішенням, то останні кілька років всі нові будівлі і більшість реконструйованих переходять на вентильовані навісні фасади. Вся Європа вже перейшла на вентильовані фасади. І на це є ряд причин:

 

 

1. Енергозбереження. Європа бореться за створення енергоефективних рішень, в тому числі в області фасадів. Всі відходять від ідеї первинної економії на старті, яка згодом виливається у величезні суми на опалення, охолодження та обслуговування будівлі. Вентфасади дозволяють знизити споживання енергоресурсів (до 70%), захистити будівлю від перегріву або переохолодження.

 

2. Архітектура і дизайн теж висувають свої вимоги зовнішньому вигляду будівель. Ніхто не хоче дивитися на похмурі коробки, люди хочуть естетики, фарб, незвичайних форм. А завдяки інноваційним матеріалами тепер з вентильованим фасадом можна втілити практично будь-яку дизайнерську ідею, будь-які архітектурні форми. При цьому повністю підтримуючи принципи енергоефективності, екологічності та інновацій.

Девелоперу і власнику комерційної нерухомості облицювання будівлі вентфасадом забезпечить додаткову привабливість для покупців / арендаторові підвищить цінність будівлі.

Кожен архітектор хоче створити неповторний проект. Завдяки навісним вентильованим фасадам він зможе створити знаковий нестандартний проект, який буде привабливим і стане пам'яткою.

 

3. Продовження життя будівель. Навіть старі будинки при правильному підході і реконструкції вентильованими фасадами можуть прослужити на 25-50% довше, ніж вони стоять з відкритими стінами, зберігти свої експлуатаційні характеристики. Завдяки вентфасадам мінімізується вплив атмосферних явищ на несучі конструкції будівлі.

 

З чого складається система навісних вентильованих фасадів?

1. Каркас або ж підсистема

2. Система утеплення

3. Облицювальні матеріали

4. Монтаж усіх складових

 

Вибираючи постачальника рішення перевірте чи готовий він забезпечити всі складові для Вашого вентфасаду