Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Витримуючи випробування часом

В сучасній архітектурі  довговічність є ключовим аспектом. Будівлі, які зберігають прекрасний зовнішній вигляд протягом тривалого часу, неодмінно привертаюсь увагу. 

Архітектори, які прагнуть створювати приголомшливі і неповторні об'єкти, вже давно визнали панелі Trespa Meteon унікальним матеріалом, завдяки якому будівлі можуть мати справді незабутній вигляд. Притаманні матеріалу якості надихнули архітекторів по всьому світу на створення чудових інноваційних будівель з навісними вентильованими фасадами (НВФ)Треспа.

 

ТЕХНОЛОГІЯ EBC


Розробка метода електронно-променевого затвердіння (ebc - electron beam curing) – один із знакових етапів, як для компанії Trespa, так і для архітектури в цілому.

Цей спосіб, розроблений і запатентований компанією Trespa, був покликаний створити принципово новий вид поверхні шляхом істотного поліпшення характеристик меламінової поверхні попереднього покоління панелей. Крім того, що нова технологія надає панелі практично ідеальну поверхню, вона покращує її  стійкість кольору і міцність.

 

Як створюється EBC-покриття панелей ТРЕСПА? Після того, як фарби змішані, їх наносять на лист просоченого крафт-паперу. Потім цей декор, нанесений на пет-плівку (поліетилентерефталат), пропускається через електронно-променевий прискорювач, який запускає електрони з такою великою швидкістю, що поверхня твердне менш ніж за секунду. Продуманий процес електронно-променевого затвердіння розроблений для того, щоб забезпечити чудовий зовнішній вигляд і неперевершену  новизну панелей Trespa Meteon на довгі роки.

 

Подивіться на малюнок - так виглядають під мікроскопом панелі Trespa (з позначкою EBC) та звичайна ламінована (з покриттям меламін) HPL панель. Проведені дослідження вказують, що панелі Треспа з покриттям EBC мають більш однорідну непористу структуру, що забезпечує значно кращий захист від впливу навколишнього середовища (вода, пил, бруд, пісок і ін). А рівень захисту від UV (ультрафіолета) перевищує всі відомі аналоги, зберігаючи первинний колір панелі на довгі роки без змін! (запитайте дослідження Цикл Флорида).

До того ж ця технологія забезпечує найкращу геометрію панелі як під час монтажу на фасаді, так і в продовж всього терміну експлуатації - тобто немає тріщин, немає викривлення, немає деламінації (як у звичайних HPL), не потребує додаткової системи фіксації та герметизації

 

Навісний фасад Треспа стійкий до атмосферних впливів, і ні сонце, ні дощ (включаючи кислотний дощ), ні вологість не здатні істотно вплинути на її поверхню. БЕЗДОГАННЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ КОЛЬОРУ доведене тисячами об'єктів по всьому світу

 
 
 
 

*теги: HPL панелі, вентильований фасад, НВФ, монтаж фасаду HPL, шпл, HPL пластик, фасад HPL