Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Два нових доповнення у лінійці Треспа

Треспа розширює свій популярний асортимент міцних зовнішніх панелей Trespa Meteon Naturals з додаванням двох відмінних декорів. З цими новими продуктами, Trespa задовольняє зростаючий попит на варіації сірого кольору панелей Треспа.

 

NA16 - бельгійський Bluestone
Натхнення для цього привабливого декору походить від бельгійського Bluestone, блакитно-сірого типу вапняку, традиційно видобутого в Бельгії. Його димчаста текстура індіго створює спокійний і неповторний вигляд, який гарантує, що цей новий декор Треспа Метеон можна додати до будь-якого дизайну інтер'ера та навесних вентильованих фасадів.

 

NA17 - природний графіт
Цей тактильний графітовий декор надає будь-якій поверхні сучасний, стильний та надихаючий зовнішній вигляд. Його відтінок і текстура миттєво роблять будь-який простір або елемент дизайну прохолодним та витонченим. Безрозмірний дизайн, без видимого повторення візерунків приносить акценти та завершенні фасади до життя.

 

Обидва кольори hpl-панелей доступні з текстурою Matt і Matt Rock, що дає фасаду чудовий вигляд з будь-якого кута. Це забезпечує нескінченні можливості гри з атмосферою та декором. Як і всі продукти Trespa нові кольори були перевірені на міцність. Закрита структура поверхні зберігає продукт гладким та чистим. Три тисячі годин тестування у симуляторі з витримкою погоди демонстрували видатну продуктивність та гарантують довговічність виробу у всьому світі. Саме тому Trespa пропонує 10-річну гарантію на панели будь-якого кольору. *

Подивіться, відчуйте і випробуйте Trespa для себе. Замовте свої зразки зараз!