Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Lumen - унікальне покриття панелей Trespa

Завдяки використанню панелей Trespa Meteon Lumen можливо творчо маніпулювати світлом та використовувати його як елемент дизайну.  Світло може  відбиватися, переломлюватися, поліпшуватися або стати приглушеним за бажанням архітектора та дизайнера. 

 

Подивитися проекти Trespa Lumen

 

Новий різновид покриття  надає більш творчого підходу до дизайну і гарантує, що тепер фасади будуть точно виділятися з поміж інших. Треспа Люмен змінює спосіб сприйняття дизайну та взаємодію будівель та навколишнього середовища. Відтепер архітекторам пропонуються оригінальні та надихаючі способи додавання руху, глибини, тону та жвавості у будівлях, що грають відтінками в межах цілого ряду кольорів, що відображають та перенаправляють світло. Це наступний крок фасадного дизайну.

 Trespa Meteon Lumen пропонує три варіанта  покриття:

 

DIFFUSE
Це покриття майже не відбиває світло, знімає глянець та текстуру, досягає найчистішої форми, що забезпечую миттєвий спокій. Світло розсіюється та надає фасаду гладкий, приглушений матовий вигляд

OBLIQUE 

Природній вигляд зі змішаною матово-глянцевою поверхнею.

SPECULAR
Ця поверхня віддзеркалює своє оточення, додає жвавість з глибокими кольорами та блиском.  Будівлі легко інтегруються у навколишнє середовище.

Обирай свій колір Треспа Люмен тут 

 

Дивіться відео TRESPA LUMEN – знайдіть натхнення для своїх проектів