Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


"Чорний діамант" от Кая Станія

Черговим сенсаційним проектом стало будівництво скляного будинку, спроектованого відомим дизайнером і архітектором Каєм Станія (Kai Stania)

  Фасад Trespa от Кай Станиа - черный люмен - trespa ukraine Фасад  Треспа от Кай Станиа - черный люмен- trespa ukraine

 

Для свого незвичайного будинку архітектор хотів зробити просте, але дуже стильне дизайнерське рішення. Щоб домогтися цього і надати легкості будівлі, він використовував великі площі скла, комбінуючи його з фасадом Trespa Meteon (462 м²) незвичайного кольору. Дуже гладке і глянсове облицювання фасаду створює вид чорного полірованого мармуру, але набагато тепліше завдяки тому, що в основі присутнє дерево. Блискуча поверхня матеріалу Треспа також підсилює ефект, відображаючи дерева і навколишнє середовище.

Фасад Trespa от Кай Станиа - люмен глянец  trespa в Украине

 

Дизайнерська репутація Kai Stania, його архітектури та знаменитих меблів заснована на ідеальному симбіозі естетики і функціональності. І це відбивається в цьому двоповерховому будинку з великою висотою від підлоги до стелі, фасадом з потрійним склінням і сучасними меблями всередині. Будинок також включає в себе новітні технології опалення, які складаються з системи повітрообміну і добування енергії з глибини землі.

Trespa Meteon проект Кай Станиа - черный люмен -купить Треспа в Украине

 

 

Архітектор обрав фасади Trespa Meteon через їх зовнішній вигляд, перевірену довговічность та збереження тепла. Матеріал Треспа є екологічно чистим і стійким до всіх умов і важливо відзначити, що панелі збережуть свій зовнішній вигляд протягом багатьох років, а їх дуже гладка поверхня потребує мінімального обслуговування. Загальний вигляд будинку, з вентильованими фасадами Trespa та склом, нагадує чорний дорогоцінний камінь, вночі він також іскриться штучним світлом.

 

 

Подивитися інші проекти з матеріалом TRESPA

 

Сподобався проект? Замовляйте  повноцінний навісний вентильований фасад (від ідеї до монтажу) від Trespa Urkaine

 

 

Тегі: hpl панелі, купити hpl, треспа ціна, треспа панелі, треспа купити