Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Дизайнерські рішення Trespa

 

hpl панели Trespa для фасада офисного здания2

Панелі Trespa є ідеальним облицюванням фасадів для комерційних об'єктів завдяки своїй довговічності, низькому технічному обслуговуванню та стійкості до графіті. Після встановлення фасади Trespa достатньо мити 1 раз на рік. На відміну від інших матеріалів Треспа не потрібні експлуатаційні витрати на фарбування, будівельні ліси або ремонт протягом всього терміну експлуатації. Це дозволяє уникнути простоїв під час ремонту та / або обслуговування для орендарів або мешканців.

 

А для офісних будівель це одне з найкращих рішень. Саме до цього висновку і прийшла архітектурна компанія Williams Architects, розробляючи проект серії офісних будівель.

 

Широка гамма кольорів TRESPA дозволила архітектору обрати різні декори під дерево для кожного офісного будинку, зберігаючи при цьому однаковий зовнішній вигляд. Кольори серії Wood NW05 - Loft Brown, NW 09 - Wenge і NW13 - Country Wood надають фасаду зовнішній вигляд натуральної деревини, яка залишається незмінною з плином часу без будь-яких витрат на обслуговування, зазвичай пов'язаних із застосуванням дерева в дизайні.

 

Trespa Wood NW05  Trespa Wood NW09  Trespa Wood NW13  hpl панели Trespa для фасада офисного здания3    Trespa Wood NW02

 

 

Серед проектів також варто відзначити оригінальне дизайнерське рішення для девелоперської компанії, де панелі Trespa були встановлені для оформлення парадного входу. Ці ж панелі були використані і для стелі в самому приміщенні. Гарний дерев'яний декор серії Wood колір NW02 - Elegant Oak.

 

Trespa Meteon надає архітекторам та дизайнерам привабливе, довговічне та неповторне рішення для створення визначних фасадів та інтер'єрів.

 

hpl панели Trespa для входной группы   

панелі  Trespa були використані і для стелі у самому приміщенні

hpl панели Trespa для фасада и интерьера 1   hpl панели Trespa для фасада и интерьера 2   hpl панели Trespa для фасада и интерьера 3

 

Дивитися інші проекти із застосуванням Trespa для фасаду

 

Теги: hpl панели, панели trespa, купить trespa