Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Ресторан із золотим фасадом Треспа

 

 Ресторан La Place, відомий також як Золотий Дім, є архітектурною пам'яткою міста завдяки своєму незвичайному фасаду.

Ідея архітектора Micha de Haas полягала в тому, щоб представити домінантну будівлю, яка б забезпечила необхідний фокус - щось на кшталт «перлини» поміж посередності. З самого початку архітектор вважав, що це повинна бути золота будівля, зроблена із «золота» і мати вигляд важкий, блискучий і дорогий. 

 

«Для досягнення зовнішнього ефекту, якого ми хотіли, спочатку працювали над двома варіантами - облицювання на основі міді та поліестер з золотим блиском. Останнє, здавалося, було кращим варіантом, тому що було можливо сформувати монолітну поверхню (яка, звичайно, більше нагадує золото), але обидва цих матеріала для облицювання виявилися занадто дорогими. Потім ми досліджували різні матеріали і навіть почали самі їх розробляти. Очевидно, що фасад Trespa був для нас одним з варіантів, однак на цьому етапі ми думали, що панелі не були ні золотими, ні металевими настільки, щоб імітувати нашу концепцію», - каже архітектор Міха де Хаас.

 

Потрібні ідеї для проектів? - Читайте книгу натхнення архітекторів

 

«Нарешті, ми знову уважно подивилися на панелі Trespa. Той факт, що це облицювання має різні види під різними кутами, стало приємним сюрпризом. Хоча ми дійсно хотіли зробити фасади тривимірними, ми зрозуміли, що в цьому немає необхідності, тому що спеціальні спрямовані пігменти в кольоровому покритті Metallics, встановлення плоских панелей Треспа в різних напрямках і напрям сонячного світла створять цей ефект. Ми, нарешті, знайшли нашу відповідь - навісний вентильований фасад Треспа кольору Amber (бурштин) з атласним покриттям, встановлений в чотирьох різних напрямках».

 

 

   

Незважаючи на те, що ресторан використовує тільки один колір із широкої кольорової палітри Trespa для облицювання, фасад не є ні однотонним, ні однорідним. Архітектори розробили тривимірну мозаїку, яка робить будівлю справжньою пам'яткою. Це гарний приклад необмежених можливостей, які матеріал Trespa Meteon пропонує для архітекторів і дизайнерів фасадів. Це облицювання також свідчить про прекрасну архітектуру і майстерность виконавця. Навіть з одним кольором Треспа цей фасад ніколи не буває нудним.

Для проекту "Ресторан" були використані навісні вентильовані фасади Trespa Metallics M06.4.1 - Amber (Satin)

 

Trespa Metallics M06.4.1 - Amber

 

Дивитися інші проекти з TRESPA

 

Сподобався проект? Замовляйте вентильований фасад (від ідеї до монтажу) від Trespa Urkaine

 

 

 

 

Теги: hpl панели, купить hpl, треспа цена, треспа панели, треспа купить, материал треспа