Main Menu Dutch

Main Menu German

Main Menu Italian

Main Menu Polish

Main Menu Portugal

Main Menu Spanish

Main Menu US

Main menu French


Розумний дизайн для якісного навчання

Якісна освіта передбачає, що діти ростуть і вчаться в дружньому середовищі науки, природи, краси і інновацій. Саме тому так важливо, щоб їх оточували речі, які будуть надихати.

 

Вибір фасаду - нелегке завдання
Архітектура основного навчального корпусу школи була створена ще в 70-х роках. Згодом з'явилися й інші корпуси. І адміністрація школи хотіла, щоб зовнішній вигляд нової навчальної будівлі мав більш сучасний вигляд. Школа також хотіла включити новітні екологічно чисті технології, енергоефективність і простоту обслуговування.

 

За це завдання взявся провідний німецький архітектор Філіп В. Ренфроу. Він провів багато досліджень при виборі фасаду і облицювання для нової будівлі. Пам'ятаючи про те, що школа планувала подальше розширення в майбутньому, архітектору потрібно було знайти міцний матеріал, який міг би витримувати будь-які погодні умови протягом довгих років, виконуючи вимоги сертифікації LEED Gold, а також естетичні та бюджетні умови.

 

LEED (Лідерство в енергетичному та екологічному проектуванні) - це міжнародна система сертифікації екологічно чистих будівель, що забезпечує всебічну перевірку того, що будівля була спроектована і побудована з використанням технологій, спрямованих на підвищення продуктивності за всіма найважливішими показниками: енергоефективність, скорочення викидів CO2, поліпшення якості навколишнього середовища всередині приміщень, раціональне використання ресурсів та ін.

В результаті аналізу архітектор вибрав вентильовані фасади з високоякісними панелями Trespa Meteon.

 

Кольоровий бік стійкості

На першому етапі проекту були обрані самі панелі Trespa завдяки їх неперевершеним характеристикам. А далі почався вибір кольорів з різноманіття палітри, дозволяючи новій конструкції візуально зв'язуватися з існуючою структурою. Панелі також добре поєднувалися з різними матеріалами, використаними у фасаді нового навчального корпусу, включаючи натуральне дерево і скло. На початковій фазі оновлення фасаду були обрані два кольори панелей: сірій і кремово-білий, але на наступному етапі були додані і інші кольори.Панелі Trespa Meteon призначені для облицювання вентфасадів. Саме цей варіант установки був найбільш важливим і вирішальним фактором при виборі кінцевого продукту. Вентильована фасадна система може сприяти підвищенню енергоефективності будівлі. Крім того, панелі вимагають низьких  експлуатаційних витрат, але мають високу міцність і ударостійкість.

Дана школа навчає понад 500 дітей і дає їм можливість вчитися з використанням ​новітніх технологій. Екологічний дизайн нової навчальної  будівлі є продовженням цієї філософії, включаючи сад дощу на даху і вентильований фасад  з панелями Trespa.
Панелі Trespa Meteon додають сучасний вигляд і функціональність новому будинку, відображаючи інноваційний освітній досвід.
 
Використані панелі - Серія Uni, покриття Satin:
   A21.5.1      A03.4.0     A04.0.0